Go to content Go to search

PAR QUICK-STEP

Grīdas dizaineri kopš 1990. gada

Mīlestība pret izturīgu skaistumu

Bezrūpīga dzīve sākas mājā ar augstas veiktspējas grīdām. Tā ir Quick-Step devīze jau kopš 1990. gada. Šodien ir liela izvēle starp plašu grīdas segumu klāstu-ilgmūžīgu laminātu, vinilu un koku, ko var lieliski papildināt ar pieskaņotām grīdlīstēm un apdares profiliem. Mūsu firmas zīmes: skaisti dizaini, ūdensizturīgi grīdas segumi un viegla uzstādīšana. Tas viss pateicoties vairākām revolucionārām inovācijām.
Kāds ir Quick-Step DNS?
Pastāvīgi tiekties pēc izcilības...

Skaistuma un ilgtspējas tradīcija

Mūsu stāsts sākas 1960. gadā. Flandrijas rietumu daļā vairākas ģimenes apvienoja spēkus, lai uzsāktu uzņēmējdarbību linu apstrādes nozarē un savu projektu nosauca par UNILIN. Taču septiņdesmitajos gados lins kļuva par deficīta materiālu, tāpēc UNILIN sāka nodarboties ar kokapstrādi. Sākumā to izmantoja galvenokārt dekoratīviem nolūkiem, bet, pateicoties Nīderlandes klientam, kurš mūsu paneļus pārvērta grīdas segumos, 1990. gadā mēs paši sākām ražot grīdas segumus. 

Ideja bija pavisam vienkārša. Mēs gribējām radīt lētāku un vieglāk kopjamu alternatīvu tradicionālajām koka grīdām, kuras izskatītos tikpat labi. To mums izdevās panākt ar mūsu laminātu. Jaunais Quick-Step zīmols ātri vien iekaroja cilvēku sirdis. Ar unikālu dizainu palīdzību mēs atjaunojām cilvēku guļamistabas, virtuves, vannas istabas, viesistabas utt. Vienlaikus mēs izpildījām mūsu ilgtspējības uzstādījumu-izmantot otrreiz pārstrādātus materiālus un radīt ilgtspējīgus produktus. 
 

Tam visam tika pievienoti arī vinila un cietkoksnes aksesuāri

Ar mērķi piedāvāt augstas kvalitātes grīdas segumus, kas atbilstu ikviena gaumei, Quick-Step komanda sāka pētīt dažādus grīdas segumu materiālus. Šī misija mūs pamudināja 2009. gadā nākt klajā ar mūsu pirmajām inovatīvajām koka grīdām. Lai labāk pasargātu masīvkoksnes virskārtu, Quick-Step radīja tehnoloģiju Wood for Life. Rezultāts: minimāls nolietojums un bezrūpīga apkope.  

Tajā brīdī Quick-Step līdzās lamināta un koka grīdas segumiem sāka ražot vinila grīdas segumus. Šīs ir 100% sintētiskas grīdas, kuras ir viegli kopjamas un apvieno eleganci ar optimālu veiktspēju-jo īpaši mūsu jaunākās Alpha Vinyl paaudzes 2020. gada grīdas. Un, tā kā perfekcija slēpjas detaļās, mēs papildinām savu piedāvājumu ar grīdlīstēm, kas ir izturīgas pret skrāpējumiem un daudzfunkcionāliem apdares profiliem.
 

Vienu soli priekšā citiem ar mūsu tehniskajām inovācijām 

Lai apmierinātu klientu vajadzības un vēlmes, mēs ne tikai piedāvājam plašu lamināta, vinila un koka grīdu klāstu, bet arī nodrošinām, ka tās ir tehniski izcilas. Šī stratēģija ir ļāvusi mums ieņemt vadošo pozīciju tirgū, un tā noteiks mūsu darbības virzienu arī turpmākajos gados. Tiekšanās pēc izcilības nozīmē tiekšanos pēc nemitīgas attīstības.

Ar inovatīvām ieklāšanas sistēmām, piemēram, Uniclic, kas ļauj jebkuram Tomam, Jānim vai Harijam pašam ieklāt savas grīdas, mēs jau 1997. gadā aizsākām revolūciju šajā nozarē.

Citi mūsu mērķi tika sasniegti ar šo kolekciju palīdzību: 

  • Perspective - pirmās lamināta grīdas ar V veida rievu starp dēļiem.
  • Impressive - lamināta grīdas, kas ir ūdensizturīgas.
  • Capture - būs grūti atšķirt laminātu no īsta koka grīdas.
 

Quick-Step ir UNILIN zīmols


Atklājiet UNILIN

Izpētiet UNILIN darba vietu