Par mums, “UNILIN”

Izteikta orientācija uz kvalitāti un nepārtraukts novatorisms: šie ir galvenie virzītāji, kas padarījuši Quick-Step par vienu no nozīmīgākajiem spēlētājiem grīdu ierīkošanas jomā. Atklājiet, kas ir šis zīmols un kā tas no pieņemamas alternatīvas kokam ir attīstījies par patstāvīgu kategoriju.
“Unilin” – viedai dzīvošanai

Mūsu misija

Quick-Step plašais vinila, lamināta un koka grīdas segumu produktu klāsts atklāj tieksmi radīt skaistas lietas un nepārtrauktu novatorismu mūsu produktos, kā arī — mūsu procesos.


Mūsu vēsture

1960: NODIBINĀTS “UNILIN”

Vairākas ģimenes no dienvidrietumu Flandrijas, kuras darbojās linu apstrādes nozarē, Ooigemā (Beļģijā) sāka ražot linšķiedras skaidu plāksnes. Savu jauno uzņēmumu viņi nosauca “UNILIN”. Septiņdesmitajos gados uzņēmums sāka strauji paplašināties. Taču lina pieejamība kļuva ierobežotāka un drīz par izejmateriālu sāka izmantot koksni.

1990: QUICK-STEP NONĀK TIRGŪ

“UNILIN” ir pirmais uzņēmums, kurš Beļģijas tirgū sāk pārdot lamināta grīdas un ir pirmais lamināta ražotājs, kurš ienāk tirgū ar savu zīmolu.

1997: RADĪTA “UNICLIC” KLIKŠĶA SISTĒMA

Ja lamināta grīdas uzstādīšana būtu tik vienkārša kā savienot dēļus ar klikšķi, neizmantojot līmi? Šī ideja dod stimulu Quick-Step Uniclic sistēmas ieviešanai: revolucionārā, visā pasaulē patentētā klikšķa sistēma garantē ātru un vieglu ieklāšanu jebkurā situācijā.

2001: TIEK IZLAISTA PIRMĀ LAMINĀTA GRĪDA AR V-VEIDA RIEVU

Quick-Step rada jaunu perspektīvu lamināta grīdas segumam: trāpīgi nosauktais produktu klāsts “Perspective” ir pasaulē pirmā lamināta grīda, kurai starp dēļiem ir v-veida rieva.

2001: TIEK IEVIESTAS DABISKI SASKANĪGAS STRUKTŪRAS

Beidzot tas, ko sajūtiet atbilst tam, ko redzat. Pirmo reizi nozares vēsturē Quick-Step izdodas savu lamināta dēļu virsmas struktūru, veiksmīgi saskaņot ar dabas rakstiem.

2005: TIEK PREZENTĒTA PIRMĀ PASTĀVĪGĀ ANTISTATISKĀ LAMINĀTA GRĪDA

Lai novērstu nepatīkamos elektrostatiskos lādiņus, saskaroties ar vadītspējīgiem priekšmetiem, Quick-Step sāk pārklāt visas lamināta grīdas ar pastāvīgu antistatisku slāni.

2006: PIEDĀVĀJUMĀ TIEK IEKĻAUTAS PIESKAŅOTAS GRĪDLĪSTES

Quick-Step prezentē pret mehāniskiem triecieniem un skrambām izturīgas grīdlīstes, kuras nevainojami saskan ar attiecīgās grīdas krāsu un virsmas struktūru.

2006: RAŽOŠANĀ TIEK IEVIESTS DAUDZFUNKCIONĀLAIS INCIZO PROFILS

Quick-Step ievieš “Incizo”: pirmo daudzfunkcionālo profilu, kuru var izmantot kā apdares profilu grīdām un kāpnēm.

2007: QUICK-STEP IEVIEŠ LAMINĀTA GRĪDAS VANNAS ISTABĀM

Tiek ieviesta Quick-Step lamināta grīdas segumu kolekcija “Lagune”, kas lieliski piemērota mitrām zonām, piemēram, vannas istabām.

2009: IZSTRĀDĀJUMU SAIMEI PIEVIENOJAS QUICK-STEP “PARQUET”

Quick-Step paplašina piedāvājumu, ieviešot koka grīdas. Virsmas struktūru veido virsējais slānis no masīvas koksnes.

2009: IEVIESTA “UNICLIC MULTIFIT” KLIKŠĶA SISTĒMA

“Uniclic Multifit” sistēmas pamatā ir 1997. gadā ieviestā oriģinālā “Uniclic” sistēma un tajā iekļauts trešais stiprināšanas paņēmiens: pastumt un noklikšķināt.

2013: QUICK-STEP PAPLAŠINA SAVU PIEDĀVĀJUMU AR VINILA GRĪDAS SEGUMA RISINĀJUMIEM

Quick-Step ievieš “Livyn”, komfortablu un kvalitatīvu grīdu ar koka dabisko izskatu un sajūtu, un sintētiskās grīdas praktiskajām priekšrocībām.

2014: JAUNA RAŽOŠANAS VIETA ČEHIJĀ

Lai radītu papildu veiktspēju ātri augošā tirgū un ražotu labāk, ātrāk un videi draudzīgāk, “UNILIN” atver jaunu rūpnīcu Vyskov, Čehijas Republikā.

2014: JAUNĀ ŪDENSIZTURĪGĀ LAMINĀTA GRĪDA “IMPRESSIVE”

“Impressive” un “Impressive Ultra” lamināta grīdas segumu ūdensizturību paceļ jaunā līmenī, bez papildu pārklājuma. Quick-Step atkal pirmais nozarē!

2015: BEĻĢIJĀ RAŽOTS VINILS

“UNILIN” sāk vinila grīdas seguma ražošanu Beļģijā pilnīgi jaunā, augsto tehnoloģiju ražotnē savā Beļģijas rūpnīcā, Wielsbeke.


Top