Go to content Go to search

Rotaļīga dzīvojamā istaba ar Quick-Step parketa grīdu

IENEST LAIMI MĀJĀS AR QUICK-STEP GRĪDĀM

Atklājiet visas mūsu piedāvātās grīdas

Ar Quick-Step grīdas segumu varat izbaudīt mieru mūža garumā

Iedvesmojieties no mūsu grīdas segumiem un radiet laimes piepildītas mājas. Izvēloties Quick-Step grīdu, tas nozīmē, ka izvēlaties izturīgu, bezrūpīgu grīdu, kas ļauj jums dzīvot dzīvi, kādu vēlaties. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk vinila flīzes un dēlīši vai lamināta grīdas segums, mēs labprāt palīdzēsim jūsu renovācijas projektā.

Mēs jums palīdzēsim
izvēlēties ideālu grīdas segumu

Ūdensizturīga vannas istabas grīda un izturīga dzīvojamās istabas vai virtuves grīda – ikviens atradīs sev vispiemērotāko grīdas segumu no mūsu kolekcijas. Mēs labprāt palīdzēsim īstenot jūsu projektu, piemeklējot grīdas segumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un mājas apstākļiem.

Uzziniet, kuri ir visvairāk pirktie grīdas segumi

Kā izvēlēties ideāli piemērotu grīdu?

FloorExplorer

Grīdas izvēle ir liels un nozīmīgs lēmums. Tāpēc esam šeit, lai palīdzētu! FloorExplorer palīdz atrast ideāli piemērotu grīdu jūsu mājām.

Atveriet rīku FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Vai vēlaties pārliecināties, vai grīda, kas jums patīk, atbilst jūsu interjeram? To var izdarīt! Vienkārši augšupielādējiet attēlu un skatiet rezultātu, izmantojot rīku RoomViewer.

Izmēģiniet rīku RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

Atklājiet Quick-Step jaunumus

Dzīvojamā istaba ar Quick-Step lamināta grīdu

Capture lamināts

Patiesi dabīgs dizains. Capture elegances un autentiskuma dēļ to ir gandrīz neiespējami atšķirt no īsta koka. Mūsu augstvērtīgās grīdas ir izsmalcinātas meistarības un inovāciju rezultāts. Tieši tāpēc nepalaidiet garām mūsu Capture lamināta grīdas!

Izpētiet Capture

Kitchen with Quick-Step vinyl floor

Alpha Vinyl

When you’re living your best life, you want a floor that can withstand anything. Alpha Vinyl is the compromise between design or performance. Combining robust practical features with exquisite surface detailing, you’ll have worry-free, high-performing, beautiful floors. What could be better?

Discover Alpha Vinyl

Lamināta kāpnes un lamināta grīda gaitenī

Kāpņu pārsegi

Ar mūsu kāpņu pārsegiem ir viegli izveidot elegantas kāpnes. Jūs varat tos saskaņot ar savas grīdas dizainu, radot viengabalainu un harmonisku izskatu. Uzziniet, kā jūs varat viegli atjaunot savas kāpnes ar kāpņu vākiem.

Aizraušanās ar riteņbraukšanu kopš 1999. gada

Quick-Step ir aizrautīgi par grīdām... un riteņbraukšanu. Vairāk nekā divas desmitgades mēs esam sponsorējuši profesionālu vīriešu komandu, kas ir izaudzinājusi daudzus čempionus. Quick-Step mīlestība uz velosacīkstēm aizsākās 1999. gadā, kad Quick-Step kļuva par Mapei-Quick-Step komandas līdzsponsoru. Kopš tā laika Quick-Step ir sinonīms augstākās klases komandai, kas gadu no gada gūst uzvaras.

Quick-Step riteņbraukšanas komanda