Kā ieklāt savu lamināta grīdu, veicot tikai pāris klikšķus

“Quick-Step” vēlas padarīt jūsu dzīvi pēc iespējas ērtāku. Tādēļ viņi izgudroja plaši atzītās, patentētās “Uniclic” un “Uniclic Multifit” klikšķa sistēmas jūsu lamināta grīdu ieklāšanai. Abas sistēmas ir ievērojami ātrākas un stabilākas nekā citu uzņēmumu piedāvātie risinājumi, nodrošinot vieglu ieklāšanu pat vismazākajos stūrīšos vai zem durvīm.

Visbeidzot, “Quick-Step” lamināta grīdas var ieklāt virs tradicionālās grīdas apsildes sistēmas, lai jūs varētu izbaudīt jauno grīdu ar maksimālu komfortu. Vēlaties pāriet nākamajā līmeni un veikt kāpņu apdari ar “Quick-Step” laminātu? Tas arī ir iespējams! Un, ja meklējat labāko veidu jūsu jaunās grīdas apdarei vai kopšanai, mēs esam parūpējušies arī par to.

Ieklāšana
uniclic

Kādēļ jums patiks “Uniclic” klikšķa sistēma

Mūsu lamināta grīdām ir milzum daudz ieklāšanas priekšrocību. Izklausās pārāk labi, lai būtu taisnība? Padomājiet vēlreiz!

  • ĀTRI: garo dēļu ieklāšana nekad nav bijusi ātrāka.

  • VIENKĀRŠI: izmantojiet paņēmienu, kas jūsu gadījumā atbilst vislabāk, un grīdas paneļus nebūs iespējams sabojāt. Arī dēļu maiņa vai grīdas pārvietošana ir vienkārša; ar “Uniclic” sistēmu jūs varat paneļus vienkārši pacelt.

  • DIVAS KREISĀS ROKAS? NAV PROBLĒMU! “Uniclic” sistēma ir piemērota gan kreiļiem, gan labročiem, neatkarīgi no tā, kurā telpas stūrī sāksiet grīdas ieklāšanu.

  • NAV ŠUVJU: aizmirstiet par vaļējiem savienojumiem un netīrumiem, kas iesprūst.

  • NEVAINOJAMI LĪDZENA: ierievis perfekti iegulst gropē, rezultātā iegūstot grīdu bez līmeņu atšķirībām. Tas nozīmē, ka tās malas nenodilst un nenoplīst.

Trīs viegli ieklāšanas paņēmieni


1. Pagrieziet un noklikšķiniet

Vienkārši ar klikšķi savienojiet paneļus, virzot citu citā pa dēļa garo malu un pa īso malu.

2. Horizontālā ieklāšana

Atšķirībā no lielākās daļas citu grīdu “Quick-Step” dēļus var savienot arī horizontāli. Tas ir būtiski, ieklāšanai neērtos stūros, ieklājot pēdējo dēļu rindu, vai grūti apgriežamās vietās, piemēram, zem durvju aplodām vai sildierīcēm.

3. Pastumiet un noklikšķiniet

Ar klikšķi ievietojiet paneli vietā pa garo malu, piebīdiet dēļa īso malu pretī iepriekšējam panelim un nospiediet uz leju. Šis paņēmiens ir īpaši izstrādāts un pieejams tikai “Quick-Step Exquisa” produktu klāstam.

Ieklāšanas video

Pārliecinieties paši, cik viegli ir ieklāt “Quick-Step” lamināta grīdas segumu.

Lamināta: ieklāšanas video

Lamināta: ieklāšanas video “Arte” kolekcijas produktu klāstam

Lamināta: ieklāšanas video “Exquisa” kolekcijas produktu klāstam

Lamināts uz kāpnēm