Vinila grīdas segums un luksusa vinila plāksnes

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties īpaši izturīgo Alpha Vinyl vai Vinyl Flex grīdas segumu, mūsu vinila grīdu dabiskais izskats un raksturīgais siltums nekad nebeigs pārsteigt. Izvēlieties no plašā klāsta, kas piemērots visām vajadzībām un apstākļiem. Vinila plāksnēm ir aizsargājošs virsējais slānis, kas saglabās savu skaistumu vēl daudzus gadus. Turklāt mūsu vinila grīdas segumi ir ideāli saderīgi ar zemgrīdas apsildi.

Quick-Step grīdas segums Alpha Vinyl

JAUNA ALPHA VINYL KOLEKCIJA

Alpha Vinyl ir izturīgākais grīdas segums, pa kuru jebkad staigāsiet. Vairumā gadījumu tam nav nepieciešama grīdas sagatavošana, tāpēc tas ir ideāli piemērots renovācijas darbiem. Viedā ūdeni atgrūdošā tehnoloģija padara Alpha Vinyl par ideālu grīdas seguma variantu katrai telpai.
  • 100% ūdensnecaurlaidīgs
  • Īpaša izturība maksimālai ilglietojamībai
  • Piemērots neregulārām virsmām
Quick-Step grīdas segumi VinylFlex

VINYL FLEX KOLEKCIJA

Vinyl Flex pēc sajūtas ir mīksts un silts, kas sniedz patiesu prieku, pa grīdu staigājot. Ļoti plānos dēļus ir viegli ieklāt, savukārt tehnoloģijas Stain and Scratch Guard nodrošina maksimālu grīdas aizsardzību.
  • Ļoti mīksts un kluss
  • Izcila izturība pret traipiem un skrāpējumiem 
  • Ļoti plāns un viegli ieklājams

3 iemesli, kādēļ izvēlēties Quick-Step vinila grīdas segumu

Ūdensizturīgi vinila grīdas segumi

Tas ir ūdensizturīgs

Izbaudiet mūsu labāko ūdensnecaurlaidīgo vinila grīdas segumu bez raizēm. Ūdensnecaurlaidīga tehnoloģija un ūdensizturīga klikšķa sistēma (Alpha Vinyl) novērš bojājumus un padara luksusa vinilu par ideālu izvēli vannas istabai un virtuvei.

Mīksti un klusi vinila grīdas segumi

Tas ir mīksts un kluss

Staigāšana pa Quick-Step vinila grīdu ir patīkama pieredze: dabiskie dizaini piesaista acis, to virsma ir maiga un silta, un akustiskās īpašības atbrīvo no nevēlamiem trokšņiem, kas rodas no papēžiem, zābakiem, trenažieriem vai ķepām.

Vinila grīdas segums: ideāli piemērots renovācijas darbiem

Tas ir ideāli piemērots renovācijas darbiem

Vai nepieciešama atjaunošana? Quick-Step vinila grīdas segums ir ļoti plāns un viegli ieklājams (mūsu patentētās lietotājam draudzīgās klikšķa sistēmas dēļ). Alpha Vinyl grīdas uzklāšana ir risinājums jebkura veida grīdas pamatam (līdzena, nelīdzena vai ļoti nelīdzena grīda).

Atrodiet savu sapņu vinila grīdu

Sākt “TelpasSkatu” >