Go to content Go to search

Atruna

Informāciju šajā tīmekļa vietnē (turpmāk tekstā “Vietne”) nodrošina “Unilin BV” (“UNILIN”). Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekritis šiem lietošanas nosacījumiem.

Informācija šajā vietnē ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem, un ir pieejama bez jebkāda veida garantijas, tiešas vai netiešas. Lai gan mēs cenšamies sniegt precīzu un aktuālu informāciju, mēs nesniedzam nekādas garantijas par sniegtās informācijas precizitāti vai pilnīgumu. Mēs paturam tiesības Vietnē esošo informāciju mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma vai iepriekšējas piekrišanas.

Ne “UNILIN”, ne kāds no uzņēmuma direktoriem, darbiniekiem vai konsultantiem nekādos apstākļos nav atbildīgs par zaudējumiem, kas izriet no jebkādas Vietnes vai šeit esošās informācijas izmantošanas.

“UNILIN” nav atbildīgs par zaudējumiem, kas izriet no jebkura Vietnes darbības pārtraukuma, par bojājumiem, kas radušies tehnisku defektu vai vīrusu (vai līdzīgi traucējošo elementu) dēļ, vai no šajā Vietnē sniegto mājaslapu apmeklēšanas vai izmantošanas (piemēram, izmantojot hipersaites), kā arī par informāciju, kas atrodama šādās mājaslapās.

“UNILIN” nav atbildīgs par elektronisko saziņu, izmantojot šo Vietni. Tas ietver trešo pušu e-pasta korespondences, iejaukšanos, noklausīšanos un manipulāciju.

Šīs Vietnes lietotāji ir atbildīgi par jebkuru veikto izvēli vai lēmumu, pamatojoties uz informāciju, kas iegūta Vietnē vai tās izmantošanas laikā.

Šīs Vietnes lietotājiem jāveic jebkādi saprātīgi piesardzības pasākumi pret vīrusiem, defektiem, Trojas zirgiem, utt.

Autortiesības

Visu informāciju šajā Vietnē aizsargā autortiesības. Autortiesības pieder “UNILIN”. Bez iepriekšējas un “UNILIN” izteiktas piekrišanas, jebkādas informācijas atveidošana vai izplatīšana ir aizliegta.

Jebkuri strīdi saistībā ar vai izrietoši no šīs Vietnes (tās lietošanas) risināmi atbilstoši Beļģijā spēkā esošajiem likumiem.

Konfidencialitātes politika

ŠĪ KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA IR PAREDZĒTA, LAI INFORMĒTU JŪS PAR INFORMĀCIJU, KURU “Unilin BV”, IZMANTOJOT REĢISTRĒTO BIROJU OOIGEMSTRAAT 3, 8710 WIELSBEKE, BEĻĢIJA (‘“UNILIN”) APKOPO, IZMANTOJOT ŠO VIETNI, KURĀ ŠĪ POLITIKA IR ATRODAMA, KĀPĒC MĒS APKOPOJAM ŠO INFORMĀCIJU UN KĀ MĒS LIETOJAM INFORMĀCIJU, KURU MUMS SNIEDZAT, KĀ ARĪ INFORMĀCIJU, KURU MĒS IEGŪSTAM NO JŪSU PIRMĀS VIETNES APMEKLĒJUMA REIZES. IZMANTOJOT ŠO VIETNI, JŪS PILNĪBĀ PIEKRĪTAT ŠAI POLITIKAI. JA JŪS NEPIEKRĪTAT ŠAI POLITIKAI, LŪDZU, NELIETOJIET MŪSU VIETNI.

Kādu informāciju mēs apkopojam?

Mēs apkopojam personas datus divos veidos:

izmantojot reģistrāciju un informāciju, ko jūs sniedzat vai ievadāt konkrētās lapās, izmantojot vietni; lietojot automatizētus līdzekļus, jo īpaši, izmantojot sīkdatnes. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm, lūdzu, skatiet zemāk.

Mēs varam jums lūgt jūsu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi, dzimšanas datumu, vecumu, adresi, mobilā tālruņa vai citus tālruņa numurus, un citu personisku informāciju vai kontaktinformāciju. Mēs varam arī pieprasīt jūsu atsauksmes, ieteikumus vai citu informāciju, kas attiecas uz mūsu vietni un mūsu produktiem vai pakalpojumiem, vai mūsu uzņēmumu. Cita noteikta veida informācija var tikt pieprasīta saistībā ar konkursiem, totalizatoriem, citiem reklāmas piedāvājumiem vai citiem mārketinga pasākumiem, tostarp augšupielādējot teksta, attēlu, video un audio saturu.

Kāpēc mēs apkopojam personas datus?

Jūsu personas dati tiks apkopoti un apstrādāti tikai šādiem nolūkiem:

vietnes lietošanai un pārvaldīšanai, tajā skaitā nosūtīt un saņemt ziņojumus; informācijas sniegšanai par “UNILIN” notikumiem, pakalpojumiem un produktiem.

Mēs apstrādājam tikai tos personas datus, kas ir nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem.

Kā mēs izmantojam jūsu personas datus?

Mēs izmantojam jūsu iesniegtos personas datus vai mūsu apkopotos datus:

lai atbildētu uz tiešiem pieprasījumiem, kas aprakstīti laikā, kad mēs apkopojam jūsu datus vai kā iepriekš minēts pirms informācijas izmantošanas; lai pārvaldītu jūsu dalību konkursos, totalizatoros, citos reklāmas piedāvājumos vai citās mārketinga aktivitātēs; lai labāk izprastu jūs un mūsu klientus kopumā; citiem likumīgiem uzņēmējdarbības mērķiem, tostarp, laiku pa laikam, sūtījumu vai citu mārketinga informācijas nosūtīšanai par mūsu zīmoliem un mūsu uzņēmumiem, kas, mūsuprāt, jums būtu interesanti, izmantojot e-pasta/pasta/SMS formātu (ja reģistrējoties esat devis mums šādu atļauju).

Mēs varam apvienot jūsu iesniegto informāciju ar citiem datiem, kurus iegūstam no citiem avotiem, tai skaitā, jūsu sniegto informāciju citās vietnēs vai izmantojot citu saziņas līdzekli, piemēram, caur vienu no mūsu meitasuzņēmumu vietnēm.

Pasīvā informācija, kuru izsekojam, tostarp, izmantojot sīkdatnes, tiek izmantota, lai pielāgotu un uzlabotu jūsu tiešsaistes pieredzi un piedāvājumus, kurus mēs rādām mūsu tīmekļa vietnē, kā jau iepriekš minēts.

Visos citos gadījumos, izņemot iepriekš minētos, mēs vispirms vienmēr nosakām kādam mērķim jūsu personas dati tiek apkopoti, pirms mēs efektīvi to apkopojam vai izmantojam.

Jūsu personas dati tiek saglabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai izpildītu iepriekš minētos mērķus vai to nosaka likums.

Ar ko mēs kopīgojam šo informāciju?

Lai arī mēs nenodarbojamies ar personas datu tirdzniecību ar mums nesaistītām trešajām personām, mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar pārstrādātājiem, kas darbojas mūsu vārdā, ar mūsu meitasuzņēmumiem, kā arī mūsu mātesuzņēmumu un citiem “UNILIN” zīmoliem, vai ar biznesa partneriem, piemēram, trešajām pusēm ar kurām mēs veicam kopīgus reklāmas pasākumus vai programmas un, kuras var būt ieinteresētas informēt jūs par saviem zīmoliem.

Ņemiet vērā, ka dažos gadījumos jūsu personas dati var tikt pārsūtīti pārstrādātājiem, meitasuzņēmumiem vai trešajām pusēm, ar kurām mēs veicam kopīgus reklāmas pasākumus vai programmas, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas valstīs, kuri nenodrošina atbilstošu personas datu aizsardzības līmeni. Ar šo jūs apstiprināt jūsu personas datu nodošanu šādos gadījumos.

Saskaņā ar piemērojamajiem datu privātuma tiesību aktiem, mēs varam atklāt personas datus, ja mēs uzskatām, ka mēs to darām, lai ievērotu jebkādu likumu, noteikumus, tiesas spriedumu, vai tiesisku vai valstisku prasību. Gadījumā, kad trešās puses pārņem visu vai daļu mūsu uzņēmējdarbības, jūsu dati var tikt nodoti jaunajam uzņēmuma īpašniekam. Nepieļaujot šādu saistību tā rīkoties, mēs paturam tiesības iegūt un kopīgot jebkādu informāciju, kura mūsuprāt nepieciešama, lai izmeklētu vai rīkotos saistībā ar aizdomām par krāpšanu, nelikumīgām darbībām, iespējamo kaitniecību personām vai īpašumiem, lai aizsargātu sevi vai vienu vai vairākus lietotājus vai to mantiniekus, vai, ja to pieprasa un atļauj likumdošana.

Arī ņemiet vērā, ka noteiktos apgabalos mūsu vietne var būt interaktīva un var atļaut jums ielikt informāciju, kuru var redzēt citi lietotāji. Ja nevēlaties, lai informācija ir publiski pieejama, lūdzu, neizmantojiet šīs zonas vietnē.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kāpēc?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras jūsu datorā saglabā vietnes, kuras jūs apmeklējat. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vietņu darbību vai padarītu to darbību efektīvāku, kā arī, lai nodrošinātu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī vietne izmanto sīkdatnes:

lai uzlabotu un pielāgotu jūsu pieredzi. Tas ietver: jūsu valodas iestatījumu saglabāšanu; veidlapās ievadītās informācijas saglabāšanu; iepirkuma groza esošo preču atcerēšanos (ja piemērojams); jūsu Vietnes izmantošanas paradumu analīzi, izmantojot Google Analytics.

Ja nevēlaties, lai tiktu izmantotas sīkdatnes, lūdzu, nelietojiet mūsu vietni, jo bez tām tā nedarbojas efektīvi.

Starp citu, šajā vietnē tiek izmantoti šādas trešās puses sīkdatnes:

[Sīkdatņu saraksts]

Lielākā daļa tīmekļa pārlūku ļauj kontrolēt sīkdatnes, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm, tostarp to, kā skatīt, kādas sīkdatnes ir iestatītas un to, kā pārvaldīt un izdzēst tās, apmeklējiet mājaslapu www.allaboutcookies.org.

Atteikšanās

Ja jebkurā laikā nevēlaties saņemt reklāmas vai reklāmas informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, vai par mūsu meitasuzņēmumu, vai darījumu partneru, ar kuriem mēs veicam kopīgus reklāmas pasākumus vai programmas, produktiem un pakalpojumiem, varat izmantot mūsu atteikšanās lapu, vai noklikšķināt uz saites jebkurā no mums saņemtā reklāmas ziņojumā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja izvēlaties nesaņemt reklāmas ziņojumus no mums, mēs joprojām turpināsim sūtīt jums informāciju, kas attiecas uz jebkuru kontu, kurš jums ir pie mums, vai iespējamām biznesa attiecībām ar mums, piemēram, par pieprasījumiem, kurus esat veicis par mūsu produktiem un pakalpojumiem (piemēram, darījumu ziņojumi par totalizatoriem, kuros piedalāties).

Jūsu tiesības

Jebkurā laikā varat īstenot savas tiesības, lai piekļūtu, labotu vai dzēstu savus personas datus, saskaņā ar piemērojamo datu privātuma likumu, paziņojot mums, izmantojot Saziņas formu. Varat arī jebkurā laikā un bez maksas un nepieciešamības sniegt pamatojumu atteikties no jebkādām tiešā mārketinga kampaņām un pieprasīt pārtraukt jebkādu reklāmas materiālu saņemšanu.

Drošība

Mēs izmantojam nozares standarta pasākumus, lai aizsargātu informāciju, kas sniegta šajā vietnē. Lai gan mēs pieliekam lielas pūles, lai nodrošinātu personas datu drošību, uzglabājot, lietojot un kopīgojot jūsu sniegto informāciju, neviena vietne nav simtprocentīgi droša. Tādēļ mēs aicinām jūs veikt nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu sevi, tostarp, piemēram, neizpaust visus lietotājvārdus un paroles.

Trešo pušu vietnes

Noteiktos apgabalos šajā vietnē mēs varam nodrošināt saites uz trešo pušu vietnēm. Tomēr šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz vietni, kurā tā tiek publicēta, un neietver informācijas vākšanas praksi citās vietnēs, tostarp tās, kuras saistītas vai uz kurām šajā vietnē sniegtas hipersaites. Šīs saites tiek nodrošinātas jūsu ērtībai, tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekontrolējam šīs trešās personas vai viņu vietnes. Šīm trešajām pusēm ir atšķirīga Konfidencialitātes politika, kas attiecas uz informāciju, kuru jūs sniedzat, apmeklējot šo trešo pušu vietnes. Jums rūpīgi jāizlasa visu vietņu konfidencialitātes politikas, pirms sniedzat personu identificējošu informāciju.

“UNILIN” nekādā gadījumā nav atbildīgs par (papildu) šādu trešo pušu vietņu esamību, nedz arī par informāciju, ko tās sniedz. Hipersaišu uz citām vietnēm iekļaušana nenozīmē, ka mēs piekrītam šo vietņu saturam vai pastāv jebkāda veida sadarbība vai attiecības ar šīm vietnēm.

Spēkā stāšanās datums un grozījumi

MĒS PATURAM TIESĪBAS PĒC SAVIEM IESKATIEM MAINĪT, PĀRVEIDOT, PIEVIENOT VAI NOŅEMT ATSEVIŠĶU ŠĪS POLITIKAS SATURU JEBKURĀ LAIKĀ. JUMS REGULĀRI JĀPĀRBAUDA ŠĪ LAPA, LAI SKATĪTU JAUNĀKO ŠĪS POLITIKAS VERSIJU. JA TURPINĀT IZMANTOT ŠO VIETNI PĒC IZMAIŅU PUBLICĒŠANAS, TAS NOZĪMĒ, KA PIEKRĪTAT ŠĪM IZMAIŅĀM. TOMĒR MĒS, VEICOT IZMAIŅAS, NEIZMANTOSIM JŪSU PERSONAS DATUS BEZ JŪSU PIEKRIŠANAS.

Šī politika tika izveidota un ir spēkā kopš 2020. gada 8. jūnija.

Jautājumi

Ja Jums ir jebkādi lūgumi un jautājumi par šo politiku vai vēlaties atjaunināt informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums:

“Unilin BV” – Grīdas segumu nodaļa
Ooigemstraat 3
8710 Wielsbeke
Beļģija
Tālr.: + 32 56 675211

Jūs varat arī atstāt ziņu, izmantojot saziņas formu.