Kā ieklāt jūsu vinila grīdu

“Quick-Step Livyn” luksuss vinila grīdas ne tikai izskatās dabiskas, bet tās ir arī viegli ieklājamas. Atkarībā no jūsu konkrētās situācijas, jūs varat izvēlēties peldošo ieklāšanu (bez līmes vai citiem materiāliem) vai līmēt pie pamatnes. 

Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsieties, “Quick-Step” ir saderīgs ar grīdas apsildes sistēmām un to var izmantot kāpņu apdarē vai atjaunošanā. 

Peldošā ieklāšana

Izvēlējāties peldošo ieklāšanu? Pēc tam jums jāizvēlas paklājums. Tas būtiski ietekmēs jūsu “Quick-Step” vinila grīdas galīgo izskatu, kvalitāti un komfortu. Tādēļ mūsu speciālisti iesaka piemēroto “Quick-Step Livyn” paklājumu.

Vai jums ir savs paklājums? Tad ir pienācis laiks krakšķināt jeb klikšķināt. Patentētā “Uniclic Multifit Livyn” klikšķa sistēma nodrošina vienmērīgumu ieklājot “Livyn” luksuss vinilu. Pateicoties izturīgajai ierievja un gropes sistēmai, jūs ar vienu klikšķi varat ieklāt grīdas dēļus un jums nav nepieciešama līme vai kādi citi materiāli. Vai tas var būt vēl vienkāršāk?

Peldošā ieklāšana

Kāpēc jums patiks “Uniclic Multifit” klikšķa sistēma

Pateicoties patentētajai “Uniclic Multifit Livyn” klikšķa sistēma, mūsu vinila grīdas var ieklāt īsā laikā, izmantojot trīs dažādus ieklāšanas paņēmienus, tostarp,

  • ĀTRI: vinila dēļu ieklāšana nekad nav bijusi ātrāka.

  • VIENKĀRŠI: izmantojiet paņēmienu, kas jūsu gadījumā atbilst vislabāk, un grīdas paneļus nebūs iespējams sabojāt.

  • NAV ŠUVJU: aizmirstiet par vaļējiem savienojumiem un netīrumiem, kas iesprūst.

  • STABILA: uzlabotā nolaišanas tehnoloģija nodrošina papildu izturību, pateicoties vertikālajai un horizontālajai stiprināšanai.
“Uniclic Multifit”

Peldošā ieklāšana: ātra, vienkārša un stabila

1. solis: ar klikšķi savienojiet paneļa garo malu pret uzstādīto dēli.

2. solis: virziet dēļus citu citā pa īso malu.

3. solis: stingri nospiediet lejup ar īkšķi, līdz dzirdat ‘“klikšķi”.

Ieklāšana, pielīmējot pie pamatnes

Ja jums patīk būt tuvāk zemei, tad mūsu “pielīmēšanas” paņēmiens būs jums piemērots. Un tas arī ir vienkārši: viss, kas jums nepieciešams ir mūsu Quick-Step “Livyn” paredzētā grīdas līme – īpaši izstrādāta sadarbībā ar Soudal.

Ieklāšana, pielīmējot pie pamatnes

Ieklāšanas video

Pārliecinieties paši, cik viegli ir ieklāt Quick-Step vinila grīdas segumu.

Vinila grīdas segums: peldošā ieklāšana

Vinila grīdas segums: ieklāšana, pielīmējot pie pamatnes