Go to content Go to search

Quick-Step augstas kvalitātes vinila, koka un lamināta grīdas segumi

Augstas kvalitātes vinila un lamināta grīdas segumi

Atklājiet visas mūsu piedāvātās grīdas

Veidojiet laimīgu mājokli ar Quick-Step grīdu

Iedvesmojieties no mūsu grīdas segumiem un radiet laimes piepildītas mājas. Esam pārliecināti, ka kopā spēsim īstenot jūsu unikālo vīziju — pa vienam dēlītim un uz mūžu. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk vinila flīzes un dēlīši vai lamināta grīdas segums, mēs labprāt palīdzēsim jūsu renovācijas projektā.

Kā izvēlēties ideāli piemērotu grīdu?

FloorExplorer

Grīdas izvēle ir liels un nozīmīgs lēmums. Tāpēc esam šeit, lai palīdzētu! FloorExplorer palīdz atrast ideāli piemērotu grīdu jūsu mājām.

Atveriet rīku FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Vai vēlaties pārliecināties, vai grīda, kas jums patīk, atbilst jūsu interjeram? To var izdarīt! Vienkārši augšupielādējiet attēlu un skatiet rezultātu, izmantojot rīku RoomViewer.

Izmēģiniet rīku RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

Kāds ir Quick-Step DNS?
Pastāvīgi tiekties pēc izcilības

Quick-Step Capture lamināta kolekcija

JAUNUMS Iepazīstiet mūsu Capture kolekciju

Patiesi dabīgs dizains. Capture elegances un autentiskuma dēļ to ir gandrīz neiespējami atšķirt no īsta koka. Mūsu augstvērtīgās grīdas ir izsmalcinātas meistarības un inovāciju rezultāts. Tieši tāpēc nepalaidiet garām mūsu Capture lamināta grīdas!

Quick-Step Alpha Vinyl kolekcija

Sāciet ar Alpha Vinyl

Alpha Vinyl grīdas segumā apvienota īpaši izturīga pamatne un unikāla virsma, kas aizsargā grīdu pret traipiem, skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Turklāt ar mūsu novatorisko klikšķa ieklāšanas sistēmu nav jāuztraucas par ūdens radītiem bojājumiem.

Atklājiet mūsu populārākos produktus