Go to content Go to search

KĀ IEKLĀT
LAMINĀTA GRĪDAS SEGUMU

Kā ieklāt “Quick-Step” lamināta grīdas segumu

Atradāt savu ideālo lamināta grīdas segumu? Pateicoties mūsu “Uniclic”® klikšķa sistēmai, jūs to varat uzstādīt ātri un bez piepūles. Paveiciet to pats!

1. DARBĪBA. Apakšgrīdas sagatavošana

Pirmais solis ir atkarīgs no tā, kādu apakšgrīdu jūs izmantojat, tāpēc jums tā ir jāpārbauda. Mēs iesakām veikt ieklāšanu uz līdzenas, stabilas un tīras apakšgrīdas. Neaizmirstiet pārbaudīt, vai nav kādas vaļīgas vietas.

Cik lielas var būt esošās flīžu grīdas šuves? Kā jūs varat izlīdzināt nelīdzenās vietas? Kā ar zemgrīdas apsildi?

Rūpīgi izlasiet ieklāšanas instrukciju, lai jūs būtu gatavs pirms ieklāšanas uzsākšanas!

2. DARBĪBA. Paklājuma izvēle

Pareizā pāklājuma izvēle ir ļoti svarīga, lai jūs bez problēmām varētu uzstādīt jaunu lamināta grīdas segumu. Mūsu īpaši pielāgotie “Quick-Step” pāklājumi ir izturīgi pret mitrumu, nodrošina izolāciju, samazina troksni un izlīdzina grīdu. Pateicoties to gludajai virsmai, lamināta grīdas paneļu ieklāšana ir pavisam vienkārša.

3. DARBĪBA. Instrumentu savākšana

Vēlaties izvairīties no liekas staigāšanas apkārt un nevajadzīgiem pārtraukumiem ieklāšanas laikā? Pirms sākat darbu, pārliecinieties, ka jums tuvumā ir pieejami paši svarīgākie instrumenti.

Āmurs un zāģis ir vieni no visbiežāk neipieciešamajiem instrumentiem, taču ir arī vairāki citi instrumenti, kas ievērojami atvieglos jūsu dzīvi.

4. DARBĪBA. Paklājuma ieklāšana

Laiks ķerties pie darba!

  • Izritiniet paklājumu (skatīt 2. darbību) un piespiediet to pēc iespējas tuvāk sienai.

  • Novietojiet segumu pa vienai rindai un pārliecinieties, ka virzāties tajā pašā virzienā, kādā plānojat ieklāt grīdu (skatīt 5. darbību).

  • Izmantojiet atloku un līmes sloksni, lai viegli ieklātu paklājumu ar iebūvētu mitrumizturīgu sietu. Ja nevarat izmantot atloku un sloksni, izmantojiet līmlenti, lai savienotu rindas kopā un padarītu instalāciju mitrumizturīgu. 

5. DARBĪBA. Lamināta grīdas seguma ieklāšanas sākums

  1. Vispirms pārbaudiet, cik daudz pilnu dēļu rindu jums būs nepieciešams, izdalot telpas platumu ar dēļa platumu.

  2. Atzīmējiet sienu vietā, kur ieklāsiet pēdējo pilno dēli. Pēdējam dēlim jābūt vismaz 5 cm platam, lai nodrošinātu vieglu ieklāšanu.

  3. Izpakojiet dēļus un sajauciet tos, lai izvairītos no vienādu rakstu un krāsu variāciju izvietošanas pārāk tuvu.

  4. Lai iegūtu labākos rezultātus, sāciet likt pirmo lamināta dēļu rindu vienā līnijā ar garāko sienu, bet ne vienā līmenī ar to (jo sienas gandrīz nekad nav pilnīgi taisnas).

  5. Pārliecinieties, ka izlīdzinājums tiek mainīts tā, lai secīgu rindu gala savienojumi nekad neatrastos vienā līnijā. Ieteicams starp tiem atstāt vismaz 30 cm atstarpi.

  6. Noklikšķiniet otrās rindas pirmo dēli pirmās rindas pirmajā dēlī (skatiet videoklipu) un turpiniet šo darbību tālāk.

  7. “Quick-Step” lamināta grīdas segums nav paredzēts tam, lai to pielīmētu pie pamatnes.

6. DARBĪBA. Lamināta grīdas seguma zāģēšana

Nav nekāda veida, kā to apiet: lamināta grīdas segums būs jāgriež, lai nodrošinātu to, ka tas perfekti iekļaujas jūsu telpā. Bet neraizējieties! Mēs jums parādīsim, kā to paveikt.

Uzvelciet cimdus un izmantojiet zīmuli, lai uzvilktu griešanas līnijas. Vienmēr skatieties uz dēļiem ar augšējo virsmas apdari uz augšu.

7. DARBĪBA. Lamināta grīdas seguma apdare ar stilu

Kad jūsu lamināta grīdas segums ir vietā, darbs ir gandrīz pabeigts! Tagad ir pienācis laiks pabeigt darbu ar atbilstošām grīdlīstēm, apdares profiliem, un citiem smalkākiem apdares darbiem. Galu galā, viss noslēpums ir detaļās.