Vinila grīdas segums un luksusa vinila plāksnes

Uzposiet savu māju, izmantojot Quick-Step vinila grīdas dabisko izskatu un raksturīgo siltumu. Izvēlieties no vinila grīdu plašā klāsta, kas piemērots visām vajadzībām un apstākļiem. Vinila plāksnēm ir aizsargājošs virsējais slānis, kas saglabās savu skaistumu vēl daudzus gadus.

3 iemesli, kādēļ izvēlēties Quick-Step vinila grīdas segumu

Kvalitatīvi vinila grīdas segumi

Nezūdošs skaistums

Visām Quick-Step vinila grīdām ir aizsargājošs virsējais slānis, kas padara tās ūdensizturīgas un aizsargā no skrāpējumiem un traipiem. Tas nozīmē, ka jūsu grīda vienmēr izskatīsies tikpat lieliski kā tad, kad to ieklājāt.

Vinila grīdas segums ir patīkama virsma staigāšanai

Prieks staigāt

Staigāšana pa Quick-Step vinila grīdu ir patīkama pieredze: dabiskie dizaini piesaista acis, to virsma ir maiga un silta, un akustiskās īpašības atbrīvo no nevēlamiem trokšņiem, kas rodas no papēžiem, zābakiem, trenažieriem vai ķepām.

Vinila grīdas segums ir piemērots atjaunošanai

Lieliski piemērota atjaunošanai

Vai nepieciešama atjaunošana? Quick-Step vinila grīdas segums ir ļoti plāns un viegli ieklājams (pateicoties mūsu patentētajai Uniclic Multifit click sistēmai).

Ieklājiet Quick-Step vinila grīdas segumu uz sienām

Vai zinājāt? Quick-Step’s Glue+ vinila grīdas var ieklāt arī uz sienām. Tas nozīmē, ka jūs varat saskaņot istabu, izmantojot vienu vēlamo toni vai dizainu, pat dušā.

Viss, kas jums nepieciešams, lai pabeigtu savu dizainu

Vai atradāt savu ideālo grīdu? Tātad ir pienācis laiks uzlocīt piedurknes un ķerties klāt savam grīdas projektam. Šie rīki nodrošinās lielisku grīdas seguma ieklāšanu, apdari un grīdas apkopi.

Vienkārši ieklājama vinila grīda

Ātra un vienmērīga ieklāšana

Quick-Step grīdas ir plaši pazīstamas vienkāršās uzstādīšanas dēļ. Mūsu vinila grīdas nav izņēmums. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties peldošo vai līmēšanas ieklāšanu, jūsu jaunā vinila grīda būs gatava acumirklī.

Uzlieciet perfektu apdari jūsu vinila grīdas segumam

Uzlieciet perfektu apdari

Iegūstiet nevainojamu un vienmērīgu rezultātu, no plašā klāsta izvēloties atbilstošas grīdlīstes un profilus jūsu jaunajai grīdai.

Neraizējieties par vinila grīdas apkopi

Apkope bez raizēm

Nekad vēl nav bijis tik vienkārši saglabāt tik tīru un skaistu grīdu kā grīdas seguma ieklāšanas dienā. Izvēlieties atbilstošos piederumus, lai saglabātu jūsu “piekto sienu” gluži kā jaunu.

Top