Kāpēc jums patiks “Quick-Step” vinila grīdas segums

“Livyn” dēlis

Kas ir vinila grīdas segums?

“Livyn” luksusa vinila grīdas segums sastāv no pieciem dažādiem slāņiem. Rezultātā tas sniedz ne tikai ūdensizturīgu grīdu, samazinot skaņu, bet sniedz jūsu pēdām siltu un patīkamu virsmu staigāšanai. Tomēr vinila grīdas joprojām ir ļoti plānas: ideāli piemērotas atjaunošanai.


  1. Augstas veiktspējas virsējā kārta: šis aizsargslānis ar “Scratch and Stain Guard” tehnoloģiju aizsargā jūsu grīdas no netīrumiem, traipiem un skrāpējumiem, un nodrošina to vieglu tīrīšanu un kopšanu. Papildu matējums apdarē garantē dabisku izskatu.

  2. Smalkspieduma vinila dekoratīvais slānis: šajā slānī izmantotā augstas kvalitātes drukāšana metode, nodrošina jūsu vinila grīdas unikālo un oriģinālo izskatu.

  3. Spēcīgs triecienizturīgs vinila serdenis: šis ūdensizturīgais un skaņu mazinošais vinila serdenis nodrošina komfortu un izturību.

  4. Papildu stabilizējošais slānis: šis slānis satur ļoti blīvas stikla šķiedras, lai sniegtu vinila grīdai papildu izmēru stabilitāti. 

  5. Ļoti efektīva triecienizturīga vinila pamatne: šis mitrumnecaurlaidīgais slānis garantē ideāli līdzsvarotu grīdas dēli, kas novērš izstiepšanos vai izliekšanos.

Dabiska izskata

“Livyn” luksusa vinila grīdas ir baudījums jūsu acīm un pēdām. To skaistais dizains un izcili saskaņotie piederumi sniedz jūsu grīdai dabiskāku izskatu nekā jebkurš cits risinājums. Kā arī to mīkstās un ērtās virsmas struktūras ļauj tās ar prieku izbaudīt, arī staigājot pat tad, ja jums ir basas kājas.

Ātra un viegla ieklāšana

“Uniclic Multifit” klikšķa sistēmas “Livyn” padara jūsu vinila grīdas ieklāšanu ātrāku un vieglāku nekā jebkad iepriekš.

Kvalitāte un izturība

Vinila grīdas segums var viegli izturēt intensīvu izmantošanu ikdienā. Pilnībā noslēgts virsējais slānis ar “Stain Guard and Scratch Guard” tehnoloģiju aizsargā jūsu vinila grīdas no skrāpējumiem, traipiem un netīrumiem.

Dizaini kā reālā dzīvē

“Livyn” luksuss vinila grīdas segumiem pieejamas daudzas krāsas un dizaini, katrs ar unikālu un autentisku izskatu. No reāli dzīvē esošām detaļām līdz apburošām tekstūru un krāsu variācijām: vai esat gatavs izvēlēties savu mīļāko grīdu?

Draudzīgs renovācijai

“Livyn” luksuss vinila grīdas ir ārkārtīgi plānas, padarot tās par ideālu inovatīvu materiālu. Varat vienkārši izvēlēties novietot tās virs esošā, kā arī izlīdzināt grīdas segumu.

Vairāk nekā vienkārši grīda

“Quick-Step” nodrošina visus nepieciešamos instrumentus un piederumus, lai veiktu jūsu vinila grīdas ieklāšanu, apdari un apkopi vienā acumirklī.