Kāpēc jums patiks Quick-Step koka grīdas segums

Izstrādāti koka dēļi

Kāds ir no koksnes izstrādāts grīdas segums?

Quick-Step koka grīdas veido trīs masīvas koksnes slāņi, kas pārklāti ar aizsargslāni. Rūpīga izejmateriālu atlasīšana un stingri kontrolēts ražošanas process garantē optimālu stabilitāti un izturību.


  1. Atkarībā no jūsu izvēlētās parketa grīdas, šis apdares slānis var sastāvēt no:
    • septiņiem slāņiem ar UV apstrādātas lakas uz ūdens bāzes, kas padara grīdu viegli kopjamu un aizsargā to pret nodilumu, skrāpējumiem un traipiem.
    • diviem slāņiem kvalitatīvas modificētas eļļas, kas ļauj tai eleganti novecot un piešķir papildu matētu un dabiski autentisku izskatu.

  2. apdares slāņa: rūpīgi atlasīts masīvkoka slānis. Pieejams plašu krāsu un tekstūru klāsts; šim apdares slānim var veikt slīpēšanu un atkārtotu apdari.

  3. serdenis: serdeni veido egle, heveja vai HDF un padara jūsu grīdu stabilu un izturīgu.

  4. finiera pamatne no egles vai priedes finiera, kura savienojumā ar citām kārtām novērš grīdas izliekšanos vai sagriešanos.

Radīts ar mīlestību

 Quick-Step “Parquet” grīdas ir veidotas ar mīlestību pret koku. Šī mīlestība atspoguļojas mūsu grīdu autentiskajā raksturā, tekstūrā un augstas kvalitātes apdarē. 

Ātra un viegla ieklāšana

Patentētā “Uniclic Multifit” klikšķa sistēma nodrošina, ka Quick-Step parketa grīdas var ieklāt vienā acumirklī. Tā ļauj ieklāt grīdas jebkurā vietā ātri un vienkārši.


Kvalitāte un izturība


Mēs, Quick-Step, ieguldām daudz enerģijas, zināšanas un atdeves mūsu koka grīdās, lai jūs tās varētu izbaudīt tik ilgi cik vēlaties. Kā pierādījumu mūsu atdevei, mēs sniedzam jums mūža garantiju.

Grīdas ar dabas dvēseli

Koksne ir vienīgais atjaunojamais izejmateriāls grīdas segumiem. Quick-Step rūpīgi pārbauda visus piegādātājus, lai pārliecinātos par visas izmantotās koksnes ekoloģisko izcelsmi. Turklāt mūsu līme, laka un eļļas atbilst stingrākajiem starptautiskās emisijas standartiem.

Tūlītējs prieks

Ar Quick-Step “Parquet” jūs varat izbaudīt savu jauno grīdu, līdzko tā ir uzstādīta. Visas grīdas ir pārklātas mūsu rūpnīcās ar septiņiem slāņiem ar UV apstrādātas lakas uz ūdens bāzes vai diviem slāņiem kvalitatīvas modificētas eļļas, tāpēc nav nepieciešama to pulēšana, nav putekļu un nav nepieciešama lakošana, eļļošana vai krāsošana.

Vairāk nekā vienkārši grīda

Quick-Step nodrošina visus nepieciešamos piederumus, lai ieklātu, veiktu apdari un koptu jūsu grīdas, piemēram, grīdlīstes, profilus un tīrīšanas līdzekļus.