Kā ieklāt savu koka grīdas segumu

Quick-Step koka grīdas segumu var ieklāt divos veidos: kā peldošu vai līmētu grīdu. Izvēle ir jūsu rokās! Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsieties, ņemiet vēra, ka visas Quick-Step koka grīdas, izņemot oša un dižskābarža, ir piemērotas ieklāšanai ar grīdas apsildes sistēmu. Vai vēlaties spert soli tālāk? Quick-Step koka grīdas segumu var izmantot arī, lai bez grūtībām veiktu jebkuru kāpņu apdari vai atjaunošanu.

Peldošā ieklāšana

Atradāt pareizo paklājumu? Tad ir laiks sākt krakšķināt. Par laimi, pateicoties patentētajai “Uniclic (Multifit)” klikšķa sistēmai, tās nebūs jūsu grīdas, kas krakšķēs: parocīgā ierievja un gropju sistēma ļauj ieklāt grīdas dēļus ar vienu “klikšķi” un bez līmes vai citiem materiāliem.

Peldošā ieklāšana
“Uniclic Mulitifit” – patentēta tehnoloģija

Kāpēc jums patiks “Uniclic Multifit” klikšķa sistēma

Pateicoties patentētajai “Uniclic Multifit” klikšķa sistēmai, Quick-Step Parquet grīdas var ieklāt īsā laikā, izmantojot trīs dažādus ieklāšanas paņēmienus, tostarp, nolaišanu.

  • ĀTRI: garo dēļu ieklāšana nekad nav bijusi ātrāka un vieglāka. Profesionāli grīdas ieklājēji apgalvo, ka Quick-Step koka grīdas var ieklāt par 30% ātrāk nekā izmantojot tradicionālos paņēmienus, ieklājot koka grīdas segumu.

  • VIENKĀRŠI:vienkārši ar klikšķi savienojiet dēļus, izmantojot paņēmienu, kas jūsu gadījumā atbilst vislabāk, un grīdas paneļus nebūs iespējams sabojāt. Pat, ja vēlaties ieklāt dēļus no jauna, “Uniclic Multifit” sistēma vajadzības gadījumā ļauj tos viegli pacelt un nomainīt.

  • NAV ŠUVJU: izmantojot “Uniclic Multifit”, vaļēji savienojumi ir gandrīz neiespējami. Tā palīdz uzturēt grīdu tīru, jo netīrumiem nav gandrīz nekādu iespēju iekļūt savienojumos.

  • IDEĀLĀ LĪMENĪ: paneļi nekustas, jo ierievis perfekti ieguļ gropē. Rezultātā tiek iegūta grīda bez līmeņu atšķirībām, un tāpēc tā malās nenodilst.

Peldošā ieklāšana: trīs vienkārši paņēmieni

1. Nolaišana

Ideāls paņēmiens ātrai grīdas dēļu ieklāšanai lielā platībā. Ar klikšķi savienojiet paneli garajā pusē, slidiniet dēļus vienu pretī otram virzienā uz īso pusi un nospiediet uz leju.

2. Galu savienošana

Ar klikšķi savienojiet paneļus vispirms īsajā malā un pēc tam savienojiet garās malas. Ideāls paņēmiens pirmās dēļu rindas ieklāšanai.

3. Horizontālā ieklāšana

Atšķirībā no daudziem citiem zīmoliem Quick-Step koka grīdas var ieklāt arī horizontāli. Tas ir ļoti parocīgi, ieklājot pēdējo dēļu rindu, vai vietās, kur ir grūti vai pat neiespējami tos pagriezt, piemēram, zem durvju aplodām vai sildierīcēm.

Paklājums

Nepārvērtē paklājuma nozīmi

Ja izvēlēsieties peldošo ieklāšanu, vispirms jums jāizvēlas pareizais paklājums. Tas būtiski ietekmēs jūsu koka grīdas galīgo izskatu, kvalitāti un komfortu. Šī iemesla dēļ Quick-Step speciālisti ir atlasījuši augstas kvalitātes paklājumu klāstu. Tos var ne tikai viegli ieklāt, bet tie arī veido izlīdzinošo pamatu jūsu grīdai, nodrošinot izcilu skaņas un siltuma izolāciju.

Ieklāšana, pielīmējot pie pamatnes

Ja vēlaties, varat izmantot arī tradicionālo “līmēšanas” paņēmienu. Vienkārši izmantojiet speciālo līmi Quick-Step Parquet Glue. Lietošanai gatavā līme Quick-Step Parquet Glue ir SMX polimēru līme, kas speciāli izstrādāta Quick-Step koka grīdas līmēšanai pie vairuma apakšvirsmu.

Ieklāšana, pielīmējot pie pamatnes

Ieklāšanas video

Pārliecinieties paši, cik viegli ir ieklāt Quick-Step koka grīdu.

Koka grīdas segums: peldošā ieklāšana

Koka grīdas segums: ieklāšana līmējot pie pamatnes

Koka grīdas segums uz jūsu kāpnēm