Skaisti veidotas koka grīdas

Vai meklējat siltu un autentisku interjeru? Nekas nepārspēj īsta koka dabisko šarmu. Quick-Step cietkoksnes grīdas segums atbilst ikvienam stilam un sniegs prieku mūža garumā.

3 iemesli, kādēļ izvēlēties Quick-Step koka grīdas segumu

Vienkārši noklikšķiniet uz sadaļas Cietkoksnes grīdas

Vienkārši noklikšķiniet

Pateicoties Uniclic Multifit sistēmai, jūs vienā mirklī varat ieklāt savu cietkoksnes grīdu! Pēc ieklāšanas nav jāveic citi darbi, tāpēc jūs uzreiz varat izbaudīt savu jauno parketa grīdu.

Cietkoksnes grīdas segums, kas kalpos veselu mūžību

Īsts koks, kas kalpos veselu mūžību

Quick-Step cietkoksnes grīdas ir pilnībā izturīgas pret nodilumu, pateicoties gan septiņiem aizsardzības slāņiem ar UV apstrādātu laku, gan diviem kvalitatīvi modificētas eļļas slāņiem. Galu galā, kvalitāte ir Quick-Step otrais vārds! Tāpēc neesiet pārsteigti, ja jūs saņemat mūža garantiju.

Cietkoksnes grīdas segums ir rūpīgi veidots

Rūpīgi veidots

Quick-Step parketa grīdām ir daudzas formas un krāsas. Patiesa dizaina kaislība ir mūsu noslēpums, pateicoties kuram radām daudzos cietkoksnes veidus un skaistos virsmas efektus.

Mēs jums palīdzēsim izvēlēties ideālu grīdas segumu

Cietkoksnes grīdas dizaini

Atrodiet savu sapņu grīdu

Quick-Step parketa grīdām ir daudzas formas un krāsas. Atklājiet lielu daudzumu koksnes veidu un skaistus virsmas efektus — no matētiem dēļiem līdz griezumiem.

Iegūstiet iedvesmu jaunajai grīdai ar Quick-Step FloorExplorer

Iegūstiet iedvesmu

Grīdas seguma izvēle nav viegla. Tomēr ar FloorExplorer izvēle ir viegla: tikai trijos vienkāršos posmos mēs sniegsim pārskatu par grīdas seguma dizainu, kas papildinās jūsu interjera dizainu un personību.

Viss, kas jums nepieciešams, lai pabeigtu savu dizainu

Vai atradāt savu ideālo grīdu? Tātad ir pienācis laiks uzlocīt piedurknes un ķerties klāt savam grīdas projektam. Šie rīki nodrošinās lielisku grīdas seguma ieklāšanu, apdari un grīdas apkopi.

Vienkārši ieklājama cietkoksnes grīda

Ātra un vienmērīga ieklāšana

Ātri un vienkārši… Quick-Step parketa grīdas var ieklāt divos dažādos veidos: kā peldošu vai līmētu grīdu.

Uzlikt perfektu apdari savam cietkoksnes grīdas segumam

Uzlieciet perfektu apdari

Izvēlieties no plašā augstas kvalitātes grīdlīstu klāsta, kas atbilst katrai grīdai un stilam. Katram tiek veikta kvalitātes pārbaude, tāpat kā mūsu grīdām.

Neuztraucieties par cietkoksnes grīdas apkopi

Apkope bez raizēm

Quick-Step koka grīdas ir ne tikai skaistas, bet arī viegli tīrāmas un kopjamas.