Kāpēc jums patiks “Quick-Step” lamināta grīdas segums

Lamināta grīdas

Kas ir lamināta grīdas segums?

Lamināta grīda ir kārtaina grīda, kas izveidota ap ūdensizturīgu, līmētu blīvu šķiedru (HDF) plāksni. Visas “Quick-Step” lamināta grīdas sastāv no četrām dažādām kārtām:


  1. caurspīdīga, pret nolietošanos izturīga virsējā kārta nodrošina aizsardzību pret traipiem, mehāniskiem triecieniem, skrambām, apdegumiem un sadzīves ķimikālijām.

  2. apdares slānis: augstas izšķirtspējas fotoattēls, kur īstas koksnes vai flīžu atveidošanā izmantoti ļoti sarežģīti drukāšanas paņēmieni, bet apdarē izmantoti melamīna sveķi.

  3. īpaši izturīgs un stabils, mitrumnecaurlaidīgs līmēts HDF serdenis.

  4. izlīdzinošais slānis, kas nodrošina nevainojamu plāksnes izlīdzināšanu, kas neielieksies un neizlieksies, ja tā būs pienācīgi ieklāta un kopta.

Skaisti dizaini

Varat viegli atrast ideālo grīdas seguma risinājumu jūsu interjeram no plašās krāsu un stilu paletes – gan tradicionāli, gan moderni dizaini, flīzes un — plati, šauri vai ļoti lieli — dēļi.

Ātra un viegla ieklāšana

Vienkāršs, ātrs un intuitīvs veids, kā ieklāt savu lamināta grīdu? Nē, jūs nesapņojat! “Quick-Step” pārbaudītā “Uniclic” sistēma padara grīdas ieklāšanu vieglu — pat visšaurākajos istabas stūrīšos.

Kvalitāte un izturība

“Quick-Step” ļoti nopietni izturas pret jūsu grīdas aizsardzību. Šī iemesla dēļ “Quick-Step” lamināta grīdām tiek dota ilgstoša garantija – līdz 25 gadiem – un īpaši efektīvs aizsargājošs slānis “Scratch Guard”, kas padara lamināta grīdas līdz desmit reizēm izturīgākas pret skrāpējumiem.

Viegla apkope

Izvēloties “Quick-Step” laminātu, skaistas un tīras grīdas uzturēšana ir ļoti viegla. Apvienojumā ar pareizu paklājumu un ieklātas peldot, lamināta grīdas plāksnes ir ideāli piemērotas arī grīdas apsildes un/vai dzesēšanas sistēmām.

Līdz 10 reizēm izturīgāks pret skrāpējumiem

Patentētais, aizsargājošais virsējais slānis “Scratch Guard” nodrošina, ka jūs daudzus jo daudzus gadus izbaudīsiet savu skaisto dabiskā izskata grīdu. Šis īpaši izturīgais slānis padara “Quick-Step” lamināta grīdas segumu līdz desmit reizēm izturīgāku pret mikroskopiskiem skrāpējumiem.

Izcila aizsardzību pret triecieniem

Mūsu lamināta grīdas seguma pamatni veido ūdensnecaurlaidīga, līmēta blīva kokšķiedru (HDF) plāksne. Pārklāts ar “Scratch Guard” virsējo slāni, nodrošina jūsu grīdai labāko iespējamo aizsardzību pret krītošu objektu, augstpapēžu kurpju u.c. radītajiem bojājumiem.

Izšļakstīts dzēriens? Bez panikas!

Ūdensizturīga, līmēta pamata plāksne un mūsu klikšķa sistēmas saspiešanas blīvums nodrošina izcilu, šļakatu drošu aizsardzību pret virsmas mitrumu.

Stabila skaņa patīkamai atmosfērai

Apvienojumā ar Quick-Step paklājumu, mūsu grīdām izmantotais serdenis ir optimizēts ikdienas lietošanai, radot stabilu, patīkamu skaņu.

Nav krāsu balēšanas

Baidies pārvietot mēbeles grīdas izbalēšanas dēļ? Izmantojot “Quick-Step” lamināta grīdas, varat pārvietot mēbeles cik bieži vien vēlaties. Saskaroties ar (saules) gaismu normālā līmenī, mūsu grīdas, gadu no gada, saglabā savu oriģinālo toni.

Vienmēr antistatisks

Katra “Quick-Step” grīda ir apstrādāta ar antistatisku virskārtu. Tādējādi jums nav jāuztraucas par kaitinošo elektrostatisko izlādi. Turklāt, pateicoties apstrādei, jūsu grīdām pielīp ievērojami mazāk putekļu nekā citām grīdām.